بورس سنتر-فروردین ۱۳۹۳

 

تحلیل تکنیکال ولغدر

بورس سنتر

 

ولغدر کف قیمتی بسیار خوبی در محدوه ۱۰۱ الی ۱۰۲ تومان دارد، ولغدر سود هر سهم خود را  ۲۱۰ ریال در سال ۹۳ اعلام کرده است. در محدوده ۱۰۰ تومان به نظر گزینه کم ریسکی می رسد.

حد ضرر در این معامله در محدوده ۹۸ تومان قرار داده شود.

مقاومت های سهم در محدوده ۱۱۰ و ۱۱۷ تومان قرار دارد.

 

 

به نظر نمی رسد سهم کف ۱۰۰ تومانی را بشکند. این سهم، سهمی نوسانی است و زیاد در این محدوده بازی می کند. بنابراین بدون عجله و با آرامش اقدام کنید و در کف قیمت اقدام کنید نه بالاتر

نکته: قبل از هر گونه اقدام به خرید یا فروش ابتدا صورت های مالی، شرایط بنیادی، شرایط تکنیکال، شرایط کلی بازار را در نظر بگیرید و با تحلیل و منطق و با مسئولیت شخصی تصمیم به خرید یا فروش بگیرید.

 

نکته:  تحلیل تکنیکال صرفا بر مبنای قیمت و زمان می باشد و هیچ گونه مساله بنیادی را در نظر نمی گیرد. بنابراین هر گونه تغییر و تحول بنیادی می تواند منجر به تغییر روند حرکتی سهم شود.

 

بورس سنتر-اسفند ماه ۱۳۹۲

مطالب ارائه شده در بورس سنتر صرفا شنیده های بازار و نظرات کارشناسان  می باشد، لذا بورس سنتر به هیچ عنوان توصیه ای به خرید یا فروش هیچ سهمی به سهامداران ندارد. بنابراین بورس سنتر مسئولیت هر گونه سود یا زیان احتمالی خریداران یا فروشندگان را از خود سلب می کند.

مطالب ارائه شده در بورس سنتر صرفا شنیده های بازار و نظرات کارشناسان می باشد، لذا بورس سنتر به هیچ عنوان توصیه ای به خرید یا فروش هیچ سهمی به سهامداران ندارد. بنابراین بورس سنتر مسئولیت هر گونه سود یا زیان احتمالی خریداران یا فروشندگان را از خود سلب می کند.